Волонтери ТНМУ створили свято для пацієнтів Тернопільського обласного онкологічного диспансеру

Зимовий період підходить до завершення, тому згадуємо про коляду, вертепи та прямуємо у розкриті двері весни.

Студенти загально-університетського волонтерського руху «Misericordia», поєднуючи приємне з корисним, відвідали пацієнтів Тернопільського обласного онкологічного диспансеру з вертепом та благодійною допомогою.

Учні Катехитичної школи Святого Йосифа при монастирі Святої Софії Премудрості Божої з Бурштина Івано-Франківської області, яких запросили студенти-волонтери, радо вітали пацієнтів лікарні з Різдвом та Новим роком вертепом з  колядкам. Також волонтери передали допомогу закладу у вигляді ліків та різного медичного приладдя.

Генеральний директор онкодиспансеру Леонід Шкробот висловив щиру вдячність волонтерам та маленьким артистам за хорошу коляду, гарний настрій та допомогу їхньому медичному закладу.