Партнер ТНМУ в Чехії – Університет Південної Богемії – підтримав діяльність волонтерського центру

Університет Південної Богемії (Чеські Будейовіце, Чехія) нещодавно переказав кошти на благодійний рахунок волонтерського центру Тернопільського національного медичного університету у розмірі понад чотири тисячі євро.

Університет Південної Богемії в Чеськіх Будейовіцах упродовж тривалого часу є партнером ТНМУ в освітній і науково-дослідній співпраці.

У цьому університеті навчається 11 тисяч студентів на 8 факультетах: економічному, філософському, педагогічному, природознавчому, рибництва та охорони водних ресурсів, богословському, здоров’я та соціальних досліджень і факультеті сільського господарства (детальніша інформація тут www.jcu.cz).

Ми щиро дякуємо нашим партнерам з Чехії за підтримку і допомогу. Всі кошти будуть витрачені на потреби військових, зокрема на придбання ліків і засобів медичного призначення.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.