ТНМУ висловлює подяку за підтримку волонтерської діяльності колегами з Вищої школи безпеки у Познані

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського співпрацює з Вищою школою безпеки у Познані (Республіка Польща) з 2017 року. Спільними зусиллями обидвох вишів вдалося реалізувати програму двох дипломів для тих, хто виявив бажання бути парамедиком. Завдяки цій програмі студенти ТНМУ першими в Україні дипломованими парамедиками.

Ректор Вищої школи безпеки Анджей Здуняк неодноразово відвідував наш університет, а викладачі цього закладу вищої освіти були учасниками спільних проектів і науково-освітянських заходів.

Цього тижня наші партнери підтримали діяльність волонтерського центру ТНМУ, переказавши на благодійний рахунок центру кошти у розмірі приблизно сім тисяч доларів США.

Щиро дякуємо за те, що ви поруч у цей час і допомагаєте всіма можливими способами. Віримо, що невдовзі разом святкуватимемо перемогу.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.