Студенти і викладачі ТНМУ взяли активну участь в організації благодійного ярмарку

19 березня 2023 року викладачі, студенти і працівники Тернопільського національного медичного університету допомогли благодійній організації «Штаб Перемога» зібрати кошти для закупівлі компонентів для індивідуальних аптечок. Спільними зусиллями був організований благодійний ярмарок в ТРЦ «Подоляни».

Представники благодійної організації висловили щиру подяку за натхненну роботу в команді однодумців. Це дало чудовий результат – вдалося зібрати 20124.50 гривень. Готівкою вдалося виручити 13684.50 гривень, на офіційний рахунок в Приватбанку надійшло 3430 гривень, на рахунок Monobank – 3010 гривень.

За ці кошти будуть придбані складові для 10 індивідуальних аптечок, які врятують життя 10 військових!

Вироби ручної роботи від Олени Прудивус припали до душі покупцям, розмальовані студентами ТНМУ каски і гільзи також знайшли своїх власників.

До проведення ярмарку долучилися Анастасія Ковальська (ММ-416), Максим Стах (ММ-126), Наталія Мончак (ММ-126), Меланія Серховець (ММ-126), Юлія Кіцик (ММ-126), Анастасія Тиркало (ММ-126), Тамара Нич (ММ-220), Тетяна Шевчук (ММ-220), Юлія Павонська (ММ-206), Марина Яцюк (ММ-205), Наталія Шевчук, Каушик Кумар, Назарій Крулик (ММ-373), Олена Прудивус (ММ 127), Ольга Шубська (ММ 127), Максим Стецяк (ММ-127), Максим Скочиляс (ММ-127), Любов Стельмащук (ММ-127).

Свій внесок в організацію заходу зробили викладачі і працівники Інна Корда, Олена Покришко, Наталія Саніцька, Олена Стефанишин, О.Ярема, Олена Прокопович, А.Мацепа.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.