У ТНМУ звучала вишукана лірика і настроєвий джаз

З нагоди Дня поезії 31 березня 2023 року в бібліотеці Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулася концертна програма «Поезія і джаз». Це було дуже затишне і душевне завершення робочого тижня. Ніжні і глибокозмістовні вірші Олени Лайко гармонійно перепліталися з мелодіями відомих джазових творів, які додавали наснаги і натхнення всім присутнім. Майстерне музичне виконання джазу подарував Муніципальний галицький камерний оркестр під керівництвом Андрія Аркуші.

Цього дня прозвучали такі композиції: Л.Андерсон «Дрібничка», Л.Андерсон «Джаз-легато»,     Л Андерсон «Plink, plank, plunk»,          Л.Андерсон «Синкопований годинник»,          С.Джоплін «Регтайм»,          В.Сапаров Регтайм «Старе кіно», Б.Ховарт «Fly me to the moon», В.С.Хенді «Сент-Луї блюз», Дж.Мендел «The shadow of your smile», Дж. Кандер «New-York» («Нью-Йорк»), Д.Еллінгтон «It don’t mean a thing» («Це нічого не означає»), Д.Еллінгтон «Блюз» («C-jam blues»).

Музично-віршоване спілкування вийшло камерним і душевним, тому студенти і викладачі ТНМУ сподіваються на продовження подібних заходів.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.