Відбулася зустріч ректора ТНМУ з членами Студентського парламенту

Традиційна зустріч ректора Ттернопільського національного медичного університету, професора Михайла Корди і представників адміністрації вишу з членами Студентського парламенту відбулася 4 квітня 2023 року в адміністративному корпусі ТНМУ. Очільник університету зазначив, що більшість пропозицій, які піднімалися під час попередньої зустрічі, була взята до уваги і вже втілена в життя, а також вирішено низку питань.

Відповідальний за напрямок освіти і науки Іван Бевзюк поставив низку питань і виніс декілька пропозицій щодо поліпшення навчального процесу в університеті. Відповіді на запитання надав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

Дарина Камінська ставила запитувала щодо цьогорічного розподілу, літньої екзаменаційної сесії, вдосконалення системи тестування і специфіки профільного навчання.

Про ситуацію в гуртожитках ТНМУ доповів відповідальний за цей напрям в Студпарламенті Ігор Калінчук.

Низка питань і пропозицій прозвучала і від представників сектору іноземних студентів.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.