Студенти ТНМУ ознайомили школярів Тернополя з основами здоров’я

7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

Саме тому в Тернопільській загальноосвітній школі N°24 у 6-Г класі відбувся відкритий урок з предмету «Основи здоров’я». Студентки другого курсу (216-ої групи) медичного факультету Тернопільського національного медичного університету Надія Стратюк та Соломія Фака підготували для школярів презентацію на тему «Здоров’я – найдорожчий скарб».

Головною метою заходу було звернути увагу підлітків на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.

Під час презентації обговорили основні аспекти  поняття «здоров’я», а також наголосили на основних правилах здорового способу життя.

Студенти звернули увагу на:

– правила здорового способу життя;

– чому шкідливі звички мають негативний вплив на якісний стан організму;

– які хвороби викликає куріння, алкоголь, наркотичні речовини;

– наголосили на тому, в який спосіб можна покращити власне здоров‘я.

Упродовж доповіді учні мали змогу поставити запитання, які їх цікавили, і розповісти, як саме кожен з них підтримує власне здоров’я.