Загальні збори студентів бакалаврату ОПП «Фізична терапія»

12 квітня 2023 р в аудиторії № 3 відбулися загальні збори студентів бакалаврату спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», які навчаються за ОПП «Фізична терапія». На засіданні були присутні: Мисула Ігор – гарант освітньо-професійної програми «Фізична терапія» бакалаврського рівня вищої освіти, Завіднюк Юрій  – член робочої групи ОПП, гарант освітньо-професійної програми «Фізична терапія» магістерського рівня вищої освіти, Бондарчук Валентина – секретар атестаційної комісії; Гевко Уляна – відповідальна за практику студентів бакалаврату кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання; Гавриленоко Андрій – керівник клінічної практики студентів, асистент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання.

У засіданні взяли участь студенти 1-4 курсів бакалаврату. На засіданні розглядалися питання:

1. Про державну атестацію студентів 4-го курсу.
  2. Про вибори представника від студенства до складу робочої групи ОПП «Фізична терапія».
  3. Про організацію виробничої практики студентів.
  4. Про реалізацію мобільності студентів.
  5. Про неформальну освіту студентів.

Гарант ОПП Мисула Ігор представив студентам інформацію з усіх питань порядку денного. Під час засідання студенти задавали питання на які дали відповіді І. Мисула, Ю. Завіднюк, В. Бондарчук. Загальні збори окреслили нові напрями для динамічного розвитку ОПП «Фізична терапія».

Гарант ОПП «Фізична терапія» Ігор Мисула.