ТНМУ отримав лабораторні мікроскопи від Хельсінкського університету

Тернопільський національний медичний університет якраз перед світлим святом Великодня отримав чотири мікроскопи Olympus (в тому числі, два інвертованих) у подарунок від факультету біологічних та екологічних наук Університету Хельсінкі.

Висловлюємо щиру вдячність професорові Juha Partanen, директору молекулярних  та біологічних інтегративних дослідницьких програм, та Outi Kostia, координатору лабораторій університету.

Дякуємо волонтерській організації Hane Peace Ukraine з Фінляндії за бережне і акуратне транспортування цінного вантажу. Щиро дякуємо Інні Бірченко, яка раніше працювала на кафедрі медичної біохімії ТНМУ, за посередництво та підтримку нашого університету, та Оксані Никитюк за допомогу з передачею вантажу у Тернопіль.