Студентка ТНМУ розповіла школярам про стрес під час війни та як з ним боротись

Студентка п’ятого курсу Тетяна Степанюк прочитала лекцію на тему «Стрес в умовах війни: як допомогти собі?» для учнів 7-х та 8-х класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Військові дії на території України повпливали на кожного громадянина не залежно від віку. Інколи проблеми дітей та підлітків применшуються, що може призвести до непоправних наслідків. Саме тому обговорення стресових ситуацій з дітьми є надзвичайно важливим.

Під час лекції студентка розповіла:

– що таке стрес, як і чому він виникає;

– за якими симптомами можна запідозрити наявність стресу;

– що не варто робити, коли людина переживає стресову ситуацію;

– що варто робити, щоб допомогти людині подолати негативні наслідки стресу, сформувати у неї стресостійкість.

Основна частина лекції була присвячена обговоренню способів боротьби зі стресом.

Також, під час лекції обговорили панічні атаки – поширену проблему сьогодення. Особливу увагу звернули на психологічну допомогу, яку може надати кожен людині з панічною атакою.

Наприкінці лекції студентка обговорила з учнями цю тему та відповіла на запитання, які їх цікавили.