Меню Закрити

Зустріч з керівництвом департаменту і відділу охорони здоров’я

18 квітня 2023 року відбулась зустріч гаранта ОПП  «Лікувальна справа» другого рівня вищої освіти професора Олександри Олещук та декана медичного факультету, професора Петра Лихацького з керівниками обласного та міського відділів охорони здоров’я Тернопільської військової адміністрації.

Гарант освітньої програми розповіла про основні зміни програми, які відбулися впродовж року в освітньо-професійній програмі. Було представлено структуру підготовки спеціалістів за спеціальністю 222 «Медицина». Учасники зустрічі обговорили  питання подальшої співпраці та поліпшення практичних навичок майбутніх лікарів.

Під час бесіди з керівником обласного департаменту хорони здоров’я Ольга Ярмоленко  висловила ряд пропозиції щодо подальшої співпраці, а  зокрема, наголосила про уміння майбутніх лікарів працювати з медичними інформаційними системами, зокрема, e-Health. Наголосила, що департамент надалі сприятиме проходженню виробничих практик, залученню провідних фахівців до проведення практичних занять. Також порушено питання можливостей розширення й удосконалення практичної частини.

Пізнавальною та цікавою була зустріч із керівником міського департаменту охорони здоров’я Василем Даньчаком.  Під час розмови учасники обмінялися думками щодо покращення змісту ОП та подальшої співпраці, зокрема, проведення зі студентами практичних занять в установі з професіоналами-практиками для ознайомлення з сучасними комп’ютерними програмами в опрацюванні бланків лікарняних листків, історій хвороб та реімбурсації лікарських засобів.

Також стейкхолдери надали конструктивні пропозиції щодо удосконалення професійної підготовки випускників ОПП «Медицина», серед яких ключовими є збільшення практичної складової підготовки, поліпшення рівня виконання медичних маніпуляцій, зосередження уваги на роботі в команді.

Роботодавці високо оцінили рівень теоретичної та практичної підготовки випускників ОПП «Медицина», спроможність встановлювати діагноз та приймати рішення у складних ситуаціях. Досвідчені колеги позитивно відзначали  здатність молоді  надавати невідкладну медичну допомогу, наявність комунікативних навичок, прагнення до підвищення професійної кваліфікації та інші компетентності.

         Респонденти надали найвищу оцінку моральним якостям молодих фахівців, нульовій толерантності до корупції та неухильному дотриманню принципів академічної доброчесності.