Студенти ТНМУ  підтримали акцію «1 мільйон дерев життя»

Напередодні Великодня Почесний консул Угорщини в Тернополі Тетяна Чубак і водночас регіональний представник благодійної організації «Благодійний фонд «Озеленення України» підписала з ректором Тернопільського національного медичного університету, професором Михайлом Кордою Меморандум про співпрацю в реалізації глобальної екоініціативи «Greening of the Planet» («Озеленення планети»).

20 квітня 2023 року в рамках цього проекту спільними зусиллями було посаджено у внутрішньому дворику адміністративного корпусу ТНМУ сакури, магнолії, гортензії та виноград «Вічі». Це відбулося з метою реалізації акції «1 мільйон дерев життя». До заходу активно долучилися студенти різних курсів медичного факультету.

Співпраця в рамках меморандуму передбачає привернення уваги до проблем екології, відновлення екосистеми країни, формування позитивного іміджу України у світі за допомогою колективної історії успіху українців.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.