Гостинці для військових від фармацевтичного факультету ТНМУ

Щороку Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського з нагоди свята Христового Воскресіння готує продуктові набори нашим захисникам. Цей Великдень не став винятком. На запит військових відгукнувся фармацевтичний факультет. Доцент кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Іванна Кернична організувала збір коштів серед викладачів кафедр фармацевтичного факультету.

Зібрана сума – 14500 грн – дозволила закупити усе для святкового кошика – паски, м’ясні вироби, яйця, масло, солодощі, а також вітальні листівки. Капелан університету – о. Ігор Драпак – здійснив чин освячення.

Щиро дякуємо усім, хто долучився, особливо декану фармацевтичного факультету – доц. Коробку Дмитру Борисовичу, завідувачам та викладачам кафедр факультету. Інформацію надав центр виховної роботи та культурного розвитку.