Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

25 квітня 2023 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректор університету вручив дипломи докторів філософії:

•  Зоряні Смаглій,
  •  Катерині Штокайло,
  •  Ользі Прохоренко.

Конкурсні справи доповідав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування:

• на посаду завідувача кафедри психіатрії, наркології та медичної психології було обрано проф. Венгер Олену Петрівну,
  • на посаду завідувача кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки було обрано проф. Вадзюка Степана Несторовича,
  • на посаду професора кафедри невідкладної медичної допомоги було обрано проф. Суслу Олександра Богдановича.

«Готовність кафедр до проведення атестації випускників та перевідних іспитів. Затвердження матеріалів і методики проведення іспитів» – доповідав проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович.

Звіт про роботу фармацевтичного факультету зробив декан факультету, доц. Коробко Дмитро Борисович.

«Про затвердження Правил прийому до Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України у 2023 р.» та «Про затвердження положень, які регулюють діяльність приймальної комісії та її підрозділів в межах їхніх повноважень» доповідав відповідальний секретар приймальної комісії доцент Драч Ігор Дмитрович.

Поточні справи доповідали:

• проректор з наукво-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович,

проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.