ТНМУ висловлює подяку волонтерам з Польщі за постійну підтримку

Уже вкотре до волонтерського центру Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського завітали волонтери з міста Хожув (Республіка Польща), які підтримують українців у протистоянні російській агресії від початку повномасштабної війни. Івона та Пшемислав Зімняк неодноразово надавали гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ та тимчасово переміщених осіб.

Цей візит не став винятком. Сім’я волонтерів разом зі студентами загально-університетського волонтерського руху «MISERICORDIA» відвідали не лише волонтерський центр ТНМУ, а й  ГО «Дисантно-козацький рій», Микулинецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації, військового капелана Євгена Влоха від церкви Пресвятої Трійці та ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – правовий ліцей №2». Волонтери передали ліки, засоби медичного призначення, засоби гігієни та інше.

Висловлюємо щиру вдячність нашим друзям за підтримку та допомогу.

Інформацію надала Марта Струк.

Світлини прес-секретаря ТНМУ Яніни Чайківської.