Студенти ТНМУ ознайомили школярів міста з тим, як діяти в разі невідкладних станів

Студенти п’ятого курсу Роман Рудий та Анастасія Мартинюк організували заняття для учнів шкіл Тернополя на тему «Як розпізнати невідкладний стан, якщо ти не лікар?».

Метою студентів було надати школярам інформацію, яка у потрібний момент допоможе зорієнтуватись, розпізнати критичний для людини стан та правильно діяти до приїзду швидкої медичної допомоги.

«Нашою метою було не навчати їх спеціалізованої допомоги, а саме освоїти методи швидкого розпізнавання тієї чи іншої загрозливої ситуації та змогти швидко зреагувати щодо подальших дій», – кажуть студенти.

Школярам 9-10 класів загальноосвітніх шкіл №11 та №19 було представлено доповідь про причини, основні прояви та елементи першої допомоги при таких станах, як сонячний удар, підозра на інфаркт міокарда, інсульт мозку, напад епілепсії, бронхіальної астми, гіпоглікемічній комі, алкогольній інтоксикації, анафілактичний шок та початок пологів. Окрім цього, школярам розповіли про правильний алгоритм дій виклику швидкої допомоги.