Профорієнтаційна робота в ТНМУ

2 травня 2023 року декан стоматологічного факультету Світлана Бойцанюк, декан фармацевтичного факультету Дмитро Коробко, заступник директора навчально-наукового інституту медсестринства Віта Славопас і відповідальний секретар приймальної комісії Ігор Драч відвідали Шепетівський медичний фаховий коледж та Рівненську медичну академію.

Керівники закладів – Марія Сюсько та Ростислав Сабадишин – відзначили, що багато їхніх випускників, які вирішили продовжити здобуття вищої медичної освіти, традиційно обирають ТНМУ. З виступів студенти дізналися про спеціальності, матеріально-технічну базу, особливості організації навчального процесу в нашому університеті, отримали вичерпні відповіді на запитання. Приймальна комісія з нетерпінням чекає на наступну зустріч влітку – у файному місті за адресою: вулиця Руська, 12!