Меню Закрити

Кубок ректора з футболу виборола команда четвертого курсу

25-27 квітня 2023 року в спортивному комплексі Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся Кубок ректора з футболу 2023.

Ініціатором турніру став Студентський парламент ТНМУ. Загалом у змаганнях взяли участь 8 команд зі всіх факультетів.

Особливо запеклими були фінальні турніри, під час яких команди боролися за призові місця. Переможцем стала команда «Реал МЕДрід» ( 4-й курс медичного факультету). Інші місця здобули: 2 місце – виборола команда шостого курсу, 3 місце – представники спеціальності «Фізична реабілітація», 4 місце – дісталося команді п’ятого курсу медичного факультету.

Найкращим гравцем став учасник команди шостого курсу – Андрій Савчук.

Варто відзначити вболівальників команди «Реал МЕДрід», які не шкодували енергії, оплесків і підбадьорливих вигуків, щоб підтримати своїх улюбленців.

Окрему подяку організатори висловлюють загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України за допомогу в організації медичного супроводу, до складу якого входять студенти ТНМУ. Слова подяки від оргкомітету і для декана медичного факультету – професора Петра Лихацькому за урочисте нагородження переможців!

Нагадаємо, що перший традиційний Кубок ректора з футболу серед студентів відбувся в 2016 році.

Організаторами заходу стали Олександр Мехедок і Святослав Флінта. Чимало зусиль доклали інші учасники Студентського парламенту.