Студенти ТНМУ поповнили «Скриньку хоробрості»

Команда студентів-волонтерів Тернопільського національного медичного університету вкотре поповнила «Скриньку хоробрості», щоб підбадьорити маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні.

Під час Шевченківських днів члени іноземного сектору Студентського парламенту ТНМУ Umer Salam Dar (IM-341) і Syed Mohd Anas Azam (IM-329) організували конкурс малюнків, присвячений видатному українському поету. Ними запропоновано організувати розпродаж кращих робіт під час благодійного ярмарку для того, щоб зібрати кошти для хворих діток. Продавати творчі доробки допомагав Sangam Shaw (IM 341).

Дякуємо небайдужим тернополянам, які своїми щедрими внесками відгукнулися на цю ідею і таким чином допомогли зібрати потрібну суму для онкохворих діток. Разом з Ілоною Новаківською (ММ-602), яка очолює цей проект, учасники «Скриньки хоробрості» придбали іграшки. Зустрілися члени дружньої команди Назарій Крулик, (ММ-373), Марчак Ірина (ММ-373), Шевчук Тетяна (ММ-220) з медперсоналом нещодавно і передали подарунки для маленьких пацієнтів. Іграшки діти оберуть самі, заглядаючи до «Скриньки хоробрості», після проведених лікувальних процедур.