Волонтерський центр ТНМУ отримав гуманітарну допомогу для військових від партнерів з Німеччини

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського упродовж п’яти років співпрацює з Акконським університетом гуманітарних наук у Берліні (Німеччина, https://www.akkon-hochschule.de) та Інститутом досліджень міжнародної допомоги (IRIA). За цей час професор Тімо Ульріхс (Prof., Dr. med., Dr. PH Timo Ulrichs) – директор IRIA та голова Департаменту міжнародної допомоги в надзвичайних ситуаціях, катастрофах і глобальної охорони здоров’я, координатор проєкту IRIA Габі Фельдманн (Dr. Gaby Feldmann) стали нашими надійними партнерами та добрими друзями.

В черговий раз волонтерський центр ТНМУ отримав гуманітарну допомогу від Акконського університету – 10 індивідуальних аптечок для військових, протизапальні, знеболюючі, серцево-судинні лікарські засоби, антидепресанти, антисептики, атропін сульфат, дофамін та засоби медичного призначення.

Щиро дякуємо за допомогу та підтримку!

Світлини Миколи Василечка.