Учні змогли відчути себе студентами-стоматологами

13 травня 2023 року в рамках проєкту «Відчуй себе студентом ТНМУ» учні шкіл завітали на стоматологічний факультет нашого університету. Майстер-клас провели доцент кафедри дитячої стоматології Юлія Лучинська, доцент кафедри стоматології післядипломної освіти Володимир Мачоган і студент ІІІ курсу Олександр Маслій. Володимир Романович показав учням кафедри, навчальні аудиторії з обладнанням, розповів про історію факультету, а також про волонтерську роботу університетської стоматполіклініки. Під керівництвом студента Олександра Маслія вступники змогли попрацювати за стоматологічним кріслом та стоматологічним мікроскопом. Юлія Іванівна провела майстер-клас зі стоматологічних маніпуляцій у фантомному класі.

Якщо ви не змогли прийти 13 травня, але цікавитеся медициною і хочете дізнатися, кому належить найбільший зуб в Україні, запрошуємо 21 травня о 12:00 на День відкритих дверей за адресою: м. Тернопіль, майдан Волі, 1. У програмі передбачено відвідування різних навчальних корпусів нашого університету та зустрічі з деканами факультетів.