Меню Закрити

Cтуденти ТНМУ розповіли школярам міста про особливості медичних професій

23 травня 2023 року студенти медичного факультету ТНМУ (ММ-408) Іван Луцик та Іван Пришляк організували захід «Медичний: Q/A», під час якого ознайомили учнів Тернопільської Української гімназії імені І.Франка з основами роботи лікарів і особливостями навчання у медичному університеті. Вони відповіли на запитання гімназистів щодо умов вступу до Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.

Учнів цікавило те, якою є тривалість навчання в медичному виші, які складнощі медичної освіти та перспективи розвитку медичної галузі України.

Під час заходу також обговорили актуальні умови вступу, перелік спеціальностей, загальні питання навчального процесу в ТНМУ. Окрім того, учні отримали інформацію щодо громадської діяльності та волонтерської активності в Тернопільському медуніверситеті. Гімназистів цікавили питання, що стосувались міжнародних стажувань, форми навчання, а також формату семестрового контролю в університеті.

Організатори висловлюють вдячність за сприяння у проведенні заходу адміністрації Української гімназії імені І. Франка та приймальній комісії ТНМУ.