Меню Закрити

Професора ТНМУ Оксану Шевчук обрано до складу Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій

24 травня 2023 року відбулося засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки, під час якого було обрано 12 членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій зі строком повноважень на 4 роки.

Серед новообраних членів наукового комітету є професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією Тернопільського національного медичного університету, начальник відділу менеджменту наукових досліджень Оксана Шевчук  у категорії «Науки про життя, медичні науки і пов’язані з ними технології».

Вітаємо Оксану Олегівну з висловленням високої довіри і бажаємо успіхів у роботі з забезпечення ефективної взаємодії представників наукової громадськості, органів виконавчої влади та реального сектора економіки у формуванні та реалізації єдиної державної політики у галузі наукової і науково-технічної діяльності.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлина Миколи Василечка.