Меню Закрити

У ТНМУ перебувала делегація науковців з Щецина (Республіка Польща)

З робочим візитом до Тернопільського національного медичного університету 14 червня 2023 року прибула делегація з Поморського медичного університету (Pomeranian Medical University in Szczecin) і Військово-медичного інституту (Wojskowy Instytut Medyczny) у Щецині. До її складу увійшли доктор медичних наук Малгожата Ева Марчелек-Мишлівєц (Dr hab. n. med. Małgorzata Ewa Marchelek-Myśliwiec), професор Єжи Сєнько (Prof., dr hab. n. med. Jerzy Sieńko), професор кафедри епідеміології та тропічної медицини Військово-медичного інституту  (Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy, Zakład Epidemiologii i Medycyny Tropikalnej) Кшиштоф Коженєвський (Prof., dr hab. n. med. Krzysztof Korzeniewski).

Польські науковці зустрілися з ректором ТНМУ – професором Михайлом Кордою, проректорами і науковцями вишу, щоб обговорити напрямки співпраці.

Мова йшла про спільні наукові дослідження в галузі епідеміології паразитарних захворювань та про розвиток трансплантології в Тернополі.

Представники польської делегації детальніше ознайомилися з матеріально-технічною базою ТНМУ, її науково-дослідними лабораторіями, а також відвідали лікувальні заклади міста.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.