Меню Закрити

Захід з нагоди Міжнародного дня донора

З нагоди Міжнародного дня донора 14 червня 2023 року у магазинах мережі медтехніки «Avicenna» студенти другого курсу медичного факультету ТНМУ (Діана Литвинюк, Тетяна Валівко, Тетяна Яремишин, Валерія Гаврилевич, Вікторія Рябко та Юрій Писуляк) здійснювали просвітницьку діяльність щодо донорства і розповідали всім відвідувачам про його важливість.

Акцію підтримала організація «ДонорUA» – автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні, яка надала для друку власні інформаційні матеріали. Для заохочення відвідувачам пропонували безкоштовно виміряти артеріальний тиск та рівень глюкози.

Студенти розповідали про міфи щодо донорства, які побутують у суспільній свідомості, ознайомлювали присутніх з інформацією про користь цієї процедури та підготовку до  неї. Наголошували на тому, що донорство крові та її компонентів має вирішальне значення для порятунку хворих. Особливого значення воно набуло під час війни. Багато студентів, викладачів, працівників ТНМУ є донорами. Всі вони запевняють, що здавати кров не боляче і нічим не загрожує донору.

Висловлюємо подяку організаторці заходу Діані Литвинюк і усім, хто взяв активну участь. Запрошуємо стати донором!

Для цього потрібно зголоситися в Тернопільський обласний центр служби крові за адресою: м. Тернопіль, вул. Клінічна, 8 (тел.0352 -52-52-12).

Твоя кров може врятувати життя!

Інформацію надали Діана Литвинюк спільно з центром виховної роботи та культурного розвитку.