Меню Закрити

Вступники обирають ТНМУ!

З третього липня 2023 року приймальна комісія Тернопільського національного медичного університету традиційно працює в морфологічному корпусі за адресою:м. Тернопіль, вулиця Руська, 12.

Секретаріат приймальної комісії консультує абітурієнтів та їхніх батьків щодо особливостей вступу і зарахування. Працівники технічного секретаріату приймальної комісії допомагають вступникам створити особистий електронний кабінет, зареєструвати пільги для підтвердження спеціальних умов прийому, подати заяви на вступні випробування і на навчання тощо.

У цьому році університету вдалося збільшити кількість місць за кошти державного бюджету. ТНМУ пропонує 260 бюджетних місць для вступників на спеціальність «Медицина», 20 місць  – «Фармація, промислова фармація», 20 – «Медсестринство», 7 – «Стоматологія».

Вперше увесь ліцензійний обсяг для вступу на спеціальність «Терапія та реабілітація» за освітніми рівнями бакалавр та магістр – 44 і 50 місць – держбюджетні.

Ці показники, а також  високі академічні рейтинги нашого університету дозволили ТНМУ бути серед лідерів медичних ЗВО, до яких вступники подають заяви на навчання. Станом на 26 липня 2023 року зареєстровано понад тисячу заяв на «Медицину», 470 – на «Стоматологію», 260 – на «Фармацію, промислову фармацію», по 75 заяв на освітні програми «Сестринська справа» і «Парамедик», 340 – на «Терапію та реабілітацію».

Усього ж вступники подали до ТНМУ понад 3000 заяв. Це набагато більше, ніж було подано заяв у минулому році, хоч останній день подання – 31 липня, 18:00. Також це – перший день подання заяв на магістерські програми: «Громадське здоров’я», «Медсестринство», «Терапію та реабілітацію».

5 серпня 2023 року випускники шкіл та медичних коледжів дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання за кошти державного бюджету. З цього моменту є час до 8 серпня 18:00, щоб бути зарахованими в ТНМУ, потрібно буде підтвердити намір навчатися, наклавши власний КЕП на відповідну електронну заяву або особисто звернувшись у приймальну комісію, подати копії необхідних документів і укласти угоду про навчання. Якщо такої рекомендації немає, виконати вимоги до зарахування можна буде до 17 серпня.

Продовжує роботу Освітній центр «Крим/Донбас-Україна». Вступники, зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, змогли пройти в університеті співбесіду замість НМТ.

Приймальна комісія нагадує, що ТНМУ має достатні ліцензовані обсяги прийому на всі освітні програми. Подавайте заяви на навчання до нас і не проґавте свій шанс здобути якісну і затребувану вищу медичну освіту в Тернопільському національному медичному університеті.