Меню Закрити

Майже 600 фахівців екстреної медичної допомоги підвищили свою кваліфікацію в центрі симуляційного навчання ТНМУ

Завершився ще один проєкт ТНМУ в рамках співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, під час реалізації якого відбулося 30 спеціалізованих навчально-практичних курсів для 560 учасників з різних областей України. 10 курсів стосувалися менеджменту критичного педіатричного пацієнта, практичні навички з якого отримали 120 учасників. Також 10 курсів стосувалися менеджменту постраждалого з травмою. Практичні навички під час цих навчань відпрацювали 120 учасників. Окрім того, відбулося 10 курсів з особливостей роботи екстреної медичної допомоги в умовах масового випадку, який пройшли 280 учасників цього проєкту.

Курсантами були ті співробітники центрів екстреної медичної допомоги України, які дали згоду працювати в складі мобільних команд медицини катастроф на деокупованих територіях. Зазначимо, що більшість з них вже мають досвід роботи на деокупованих територіях Херсонщини, Миколаївщини та Харківщини.

Нагадаємо, що програма на базі центру симуляційного навчання Тернопільського національного медичного університету стартувала 21 квітня 2023 року і тривала упродовж декількох місяців.

Цей курс відбувся завдяки наполегливій праці працівників кафедри екстреної та симуляційної медицини і кафедри педіатрії факультету післядипломної освіти ТНМУ, які мають статус інструкторів / директорів міжнародних асоціацій з екстреної медицини. До команди фахівців увійшли професор Арсен Гудима, Галина Цимбалюк, Ольга Прохоренко , Антоніна Черватюк, Юрій Денисюк, Ольга Дутчак, Емілія Бурбела, Аліна Покришко, Наріз Джавадова, Роман Гук, а інструктори Всеукраїнської та Європейської ради реанімації, лікарі МНС Людмила Смешко, Олена Воловик, Анатолій Каленюк. Відповідальним за проєкт є доцент кафедри екстреної і симуляційної медицини Галина Цимбалюк.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Наргіз Джавадової.