Меню Закрити

Кількість поданих заяв до ТНМУ від вступників цього року зросла вдвічі

31 липня 2023 року завершилося подання заяв на навчання для випускників середніх шкіл та медичних коледжів. Приймальні комісії мають ще  декілька днів для перевірки внесеної інформації перед публікацією списків рекомендованих на навчання за кошти державного бюджету і на контракт, проте вже можна зробити деякі висновки.

ТНМУ підкріплює свої високі рейтинги серед медичних ЗВО кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Незважаючи на те, що в цьому повернулися вимоги до мінімального конкурсного бала 150 на спеціальності «Медицина» і «Стоматологія», 140 – «Фармація, промислова фармація», а період прийому заяв був на 14 днів коротшим, ніж у 2022 році, до нашого університету на спеціальність «Медицина» випускники шкіл подали понад півтори тисячі заяв, «Стоматологія» – понад 600, «Фармація, промислова фармація» – майже чотириста. Загалом це – четвертий показник серед закладів вищої освіти України медичного спрямування. За кількістю поданих заяв на ці спеціальності від абітурієнтів, які закінчили медичні коледжі, ТНМУ посідає друге місце.

У цьому році суттєво більше вступників виявили бажання вчитися за освітніми програмами «Сестринська справа» (загалом 183 заяви у 2023 році, 145 – у 2022), «Парамедик», спеціалізація «Екстрена медицина» (158 заяв у 2023 році, 97 – у 2022 р.); справжній ажіотаж на спеціальність «Терапія та реабілітація» (522 заяви в цьому році і 208 – у 2022). Нагадаємо, усі місця на «Фізичну терапію» в цьому році – бюджетні.

Приймальна комісія підкреслює, що університет має достатні ліцензійні обсяги для зарахування на навчання усіх, хто прагне здобути вищу медичну освіту в Тернопільському медичному виші.

Вступники, які 5 серпня отримають рекомендацію на навчання за кошти державного бюджету, мають виконати вимоги до зарахування (тобто підтвердити намір навчатися в електронному кабінеті або особисто, подати або надіслати копії документів та укласти договір на навчання). Це потрібно зробити до 18:00 8 серпня. Для за рахування на навчання за кошти фізичних/юридичних осіб вимоги до зарахування можна виконати до 17 серпня включно до 18:00.

Приходьте в один з найкрасивіших наших корпусів за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 12, з 9:00 до 18:00, без вихідних (обідня перерва з 13:00 до 14:00), або пишіть на електронну скриньку приймальної комісії: vstup@tdmu.edu.ua (нагадуємо, за умови дистанційного спілкування у темі листа варто вказати ім’я та прізвище вступника, суть звернення, а також не забути підписати копії документів власним КЕП).

Вступайте до ТНМУ!