Меню Закрити

ТНМУ уклав угоду про співпрацю з Державним професійним університетом імені Станіслава Тарновського (Республіка Польща)

11- 12 липня 2023 року під час закордонного відрядження директор навчально-наукового інституту медсестринства ТНМУ Світлана Даньчак відвідала з дружнім візитом Державний професійний університет імені Станіслава Тарновського в Тарнобжегу (Республіка Польща).

Вона виконала важливу місію – передала підписану ректором ТНМУ, професором Михайлом Кордою угоду про співпрацю між університетами, а також обговорила реалізацію спільних наукових проектів, які створять можливість для обміну досвідом між науковцями обох університетів та спільного дослідження актуальних проблем медсестринства. Готовність до співробітництва своїм підписом підкріпила ректор Державного професійного університету імені Станіслава Тарновського, професор Анна Шиляр.

Налагоджена співпраця має надзвичайно вагоме значення, оскільки вона відкриє можливості обміну передовими практиками, методиками та дослідженнями в галузі медсестринства. Під час візиту директор ННІ медсестринства Світлана Даньчак також взяла участь в урочистій церемонії вручення дипломів випускникам спеціальності «Сестринська справа» на запрошення адміністрації університету. Ця урочиста подія сприяла знайомству з молодими фахівцями в галузі медсестринства та обміну досвідом.