Меню Закрити

Тернопільські лікарі стали лауреатами «Ордену Святого Пантелеймона»

9 серпня 2023 року у Києві відбулася урочиста церемонія вручення відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

В цьому сезоні найкращих медиків обирали у таких номінаціях:

1. «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для цивільних медиків);

2. «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для військових медиків).

Окрім того, організатори відновили традицію минулих років – молебень у Національному заповіднику «Софія Київська» за мир, за здоров’я українського народу та наших воїнів, за здоров’я медиків, за лауреатів відзнаки, за швидке одужання всіх хворих і немічних. У цьому заході взяли участь члени поважної ради, номінанти на відзнаку та голови регіональних рад.

На урочистому засіданні поважної ради, яке відбулося перед церемонією вручення відзнаки було затверджено протокол лічильної комісії таємного голосування членів поважної ради. Одноголосно було прийнято рішення про перенесення святкування Дня Святого Пантелеймона на 27 липня за юліанським календарем.

Серед лауреатів цього року є тернополяни. Це:

  • Богдан Маслій – завідувач відділення інтервенційної радіології Тернопільської обласної лікарні, доктор філософії;
  • Володимир Лісовський – директор (головний лікар) комунального некомерційного підприємства Великобірківської селищної ради «Тернопільська центральна районна лікарня», з 01.03.22 р. – начальник медичного пункту в/ч А7100.

Нагадаємо, що вони були переможцями регіонального відбору «Ордена Святого Пантелеймона». Вітаємо з високою нагородою.