Меню Закрити

В ТНМУ відбулося зарахування на бюджетні місця

За результатами широкого конкурсу вступної кампанії 2023 року до Тернопільського національного медичного університету на спеціальність «Медицина» освітнього ступеня «магістр» бюджетної форми навчання рекомендовано до зарахування 230 осіб на перший курс. Умови до зарахування виконали 215 осіб. Прохідний бал становив 158.32.

Окрім того, на цю ж спеціальність освітнього ступеня «магістр» на ІІ курс зі скороченим терміном навчання було виділено 30 місць для навчання за кошти держбюджету. Умови до зарахування виконали 29 осіб. Прохідний бал – 169,176.

Щодо спеціальності «Стоматологія» освітнього рівня «магістр», то було виділено 4 бюджетних місця для першого курсу. Умови до зарахування виконали 4 осіб. Прохідний бал – 192,120.

Для спеціальності «Фармація, промислова фармація» освітнього ступеня «магістр» було виділено 15 бюджетних місць. Умови до зарахування виконали 14 осіб. Прохідний бал – 164,72.

План державного замовлення на цю ж спеціальність для ІІ курсу зі скороченим терміном навчання складав 5 місць. Умови до зарахування виконали 5 осіб. Прохідний бал – 152,65.

Цьогоріч усі місця на спеціальність «Терапія та реабілітація» освітнього ступеня «бакалавр» були державними. Ця кількість становила 44 місця. Умови до зарахування виконали 42 особи. Прохідний бал – 153,72.

План державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» зі спеціалізації «Медсестринство» освітнього ступеня «бакалавр» складав 6 місць. Умови до зарахування виконали 6 осіб. Прохідний бал – 154,56.

На спеціальність «Медсестринство» освітнього ступеня «бакалавр» за освітньою програмою «Парамедик» на І курс було виділено 11 бюджетних місць. За результатами широкого конкурсу рекомендовано до зарахування 10 осіб. Умови до зарахування виконали 9 осіб. Прохідний бал – 152,8.

План державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» зі спеціалізації «Екстрена медицина» освітньої програми «Парамедик» для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на ІІ курс зі скороченим терміном навчання складав 3 місця. Умови до зарахування виконали 3 особи. Прохідний бал – 163,588.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.