Меню Закрити

Представники Північноамериканської Тайванської медичної асоціації з робочим візитом відвідали ТНМУ

За сприяння Християнської медичної асоціації України Тернопільський національний медичний університет 5 вересня 2023 року відвідала делегація Північноамериканської Тайванської медичної асоціації з метою налагодити співпрацю в науковому і освітньому напрямках.

Під час свого перебування в ТНМУ гості зустрілися з ректором вишу Михайлом Кордою. Мова йшла про можливість короткотривалих (20-денних) і довготривалих (3-6 місяців) тренінгів з професійного вдосконалення для викладачів і студентів нашого закладу вищої освіти.

Лікарі асоціації мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою Тернопільського медуніверситету, дізнатися про освітні і наукові напрямки. Гості висловили позитивні враження про центр симуляційного навчання та лабораторії ТНМУ.

Представники Північноамериканської Тайванської медичної асоціації перебувають в Україні з гуманітарною місією на запрошення Християнської медичної асоціації України з метою налагодити тісні стосунки з українськими лікарями, сприяти розвитку медичної галузі нашої країни.

До складу делегації увійшли доктор медичних наук, судинний хірург Юнг-Цун Цай, доктор медичних наук, анестезіолог Саймон Дж. Лін, доктор медичних наук, спеціалізація «Внутрішня медицина» Мін-Ронг Харн, доктор медичних наук, дерматолог, Чіа-Чун Као, доктор медичних наук, пульмонолог, Вен-Рей Су, доктор медичних наук, хірург Сем Кваук, доктор медичних наук судинний хірург Педро Кордеро, фахівці з акупунктури Руді Юн Джу Хуанг і Юнг Юань Чі, доктор медичних наук, кардіохірург Лао-Шен лінь, доктор медичних наук, отоларинголог Вай-Фонг Нг, фармацевт Харн Цай Ай-Чі, медичний асистент Грейс Харн, журналісти Ю-Пінг Вень і Чіунг-Вей Лу.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.