Меню Закрити

Асистент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології прочитала лекцію для молоді на тему емоцій та психічного здоров’я

19-20 серпня 2023 року асистент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ТНМУ Тетяна Іваніцька взяла участь у проекті «Молодіжний форум Бучача», який організували Молодіжний портал Бучача та ГО «Бучач-Арт». Протягом заходу Тетяна прочитала лекцію на тему «Емоційний інтелект. Як його розвинути? Чому це така необхідна навичка в сучасному світі?», спрямовану на підвищення емоційної грамотності в контексті психічного здоров’я серед молоді.

Учасники лекції мали можливість ознайомитися з основними компонентами емоційного інтелекту, включаючи усвідомлення власних емоцій, виявлення емоцій у інших та навички ефективної комунікації. Тетяна навела численні приклади з реального життя та конкретні стратегії для поліпшення емоційного інтелекту.

Впродовж лекції слухачі активно спілкувалися, ставили питання та обговорювали власні досвіди та виклики, пов’язані з емоціями. Захід відзначився високою активністю учасників та їхнім бажанням вивчати цю важливу тему.

У заході взяли участь майже 120 слухачів з різних куточків України. Ключовими темами цьогорічного форуму були саморозвиток, самореалізація, проактивність, важливість духовності та сімейних цінностей.

«Без перебільшення хочу зазначити, що такий захід – це як раз і є ця точка сходу для свідомої, проактивної, креативної молоді, щоб розвиватися, створювати ідеї та втілювати їх у життя. Молодь, по-перше, отримує майданчик для спілкування між собою, по-друге, для реалізації своїх ідей, по-третє, для обміну своїми успішними кейсами та пошуку однодумців,» – зазначила Тетяна.

Зауважимо, що кредо цьогорічного форуму: «Разом до свідомих дій!» Дякуємо організаторам за цінний проект, а силам оборони України – за можливість проводити такі заходи під українським небом. Заохочуємо усіх продовжувати підтримувати наших захисників та разом прямувати до перемоги.