Меню Закрити

Зустріч керівництва ННІ медсестринства зі студентами

4 та 8 вересня 2023 року відбулися настановчі збори студентів спеціальності «Медсестринство». З вітальним словом виступила директор навчально-наукового інституту медсестринства Світлана Даньчак, яка розповіла про акредитацію освітньо-професійних програм, повідомила про проведення ЄДКІ для здобувачів ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні зі спеціальності «Медсестринство».

Її заступник директора Людмила Мазур у своєму виступі зосередила увагу на навчальному процесі з використанням навчальної платформи Moodle. Вона продемонструвала захищеність облікових записів студентів шляхом застосування індивідуальних логінів і паролів, а також створених навчальних поштових скриньок. Окрім того, студентам розповіли про методику оцінювання засвоєння лекційного матеріалу, а також матеріалу, який вивчається на практичних заняттях.

Заступник директора ННІ медсестринства Віта Славопас довела до відома студентів важливість дотримання академічної доброчесності, ознайомила з кодексом академічної доброчесності та етики в ТНМУ, політикою запобігання та протидії дискримінації, сексуальним домаганням, булінгу (цькуванню) в університеті. Окрім цього довела до відома студентів важливість анкетувань котрі в ННІ медсестринства проводяться на регулярній основі.

Гарант освітньо-професійної програми Юлія Данилевич розповіла про освітньо-професійну програму бакалаврського рівня вищої освіти та пояснила принцип вибору вибіркових дисциплін.

Відповідальний за практику в ННІ медсестринства Борис Локай в своїй промові заохотив завчасну підготовку документів для проходження практики та дав низку рекомендацій.

Методист деканату Марія Василишин, старші інспектори деканату Ольга Гунчак та Юлія Пастух роз’яснили студентам методику навчання.

Зустріч із студентами була надзвичайно плідною та продуктивною, дозволила забезпечити інформування здобувачів вищої освіти щодо ключових аспектів навчання та сприяла налагодженню комунікації між усіма учасниками навчального процесу.