Меню Закрити

Студенти ТНМУ  опікуються ГО «Центр «Мій світ»

Студенти загально-університетського волонтерського руху ТНМУ «Misericordia» упродовж тривалого часу опікуються ГО «Центр «Мій світ», яка обʼєднує людей з інвалідністю. Друге літо поспіль підопічні центру мали можливість оздоровитися на базі НОК «Червона калина».

Студенти-волонтери, а саме Уляна Андрушко, Віталій Влох, Ольга-Емілія Мерещук, Роксолана Козак, Христина Мартинишин , Тетяна Опер, Богдан Лабівка, читали лекції на тему «Здорове харчування» , «Гігієна ротової порожнини» , заняття з музико-терапії , арт-терапії , лікувальної фізкультури та плавання.

ГО «Десантно-козацький рій»,членами якої  є студенти Тернопільського національного медичного університету організувала виставку зброї, військово-польову кухню та цікаве дозвілля для особливих людей.

Також для представників громадської організації були організовані піші та кінні прогулянки. Волонтери сприяли поїздці підопічних центру в місто Хожув (Республіка Польща).