Про нас

 

Навчально-оздоровчий комплекс «Червона калина»

   У навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина» з конгрес-центром, готелем, комплексом харчування, спортивно-фізкультурною базою та студентським профілакторієм щорічно оздоровлюються студенти, викладачі та працівники університету. Тут «Червона калина» функціонує навчальним центром з підготовки офіцерів запасу кафедри екстренної медичної допомоги і медицини катастроф з курсом військової підготовки, де щорічно відбуваються всеукраїнські тренінги і навчання. Крім цього, в навчально-оздоровчому комплексі розташовано ботанічний сад лікарських рослин фармацевтичного факультету, а також підсобне господарство.

   Конгрес-центр відкрито 29 серпня 2003 р.  Він розташо­ваний в мальовничій лісовій зоні поблизу Тернополя на ­те­риторії університетського  навчально-оздоровчого комплексу “Червона калина” (смт. Дружба, Теребовлянський район, ­Тернопільська ­область).

  Архітектурне вирішення і дизайн приміщень конгрес-центру створюють ділову атмосферу під час наукових засідань, конференцій, диспутів, семінарів. Успішній роботі сприяє наявність усього необхідного обладнання для технічного забезпечення доповідей і проведення виставок.

   Конгрес-центр може здійснювати усі організаційні ­заходи, спрямова­ні на підготовку і проведення наукових форумів за ­побажанням замовників:

виготовлення і надсилання запрошень;

формування програми і збір­ника матеріалів, їх надсилання;

зустріч гостей, їх реєстрація і забезпечення транспортом;

підготовка залів засідань;

демонстрація презентацій та інших унаочнень;

виділення площі і обладнання для виставок;

належні побутові умови;

розважальні програми, екскурсії.

 

До послуг гостей:

актовий зал (310 м2) на 300 осіб;

конференц-зал (160 м2) на 60 осіб;

зал для семінарів (40 м2) на 25 осіб;

холи-виставкові зали (загальна площа 170 м2);

кафе (260 м2) на 300 осіб;

ресторан (85 м2) на 60 осіб;

фітобар (40 м2) на 25 осіб.

 

   Неповторний лісовий ландшафт, дендропарк, озеро, бота­нічний сад, ­зоокуточок створюють невимушену атмосферу для роздумів, а тенісні корти, спортивні майданчики та басейн – сприяють активному відпочинку.

no images were found

 

   Видавництво університету “Укрмедкнига” забезпечить замовників необ­хідною друкованою продукцією (запрошення, програми, збірники матеріалів, сертифікати учасників, рекламні ­матеріали).

   У НОК «Червона калина» добре нала­годжений побут гостей. Комфор­табельний готель з одно- і двомісними номерами, окремі котеджі з номерами-люкс забезпечені усіма зручностями і задовольнять потреби вибагливих гостей.

   Кафе, ресторан і камінний зал залишать добру згадку про ­галицьку кухню. За бажанням гостей органі­зовуються банкети з вишуканими стравами і цікавою музичною роз­ва­жальною про­гра­мою.

 

   У дні відпочинку конгрес-центр зорганізовує екскурсійні поїздки у мальовничі історичні, духовні місця Тернопілля:

Почаївську лавру;

Марійський духовний центр с. Зарваниця;

замки і палаци Кременця, Вишнівця, Збаража, Теребовлі.

Значною популярністю користуються найдовші карстові печери Європи, розташовані в каньйоні с. Кривче.