Матеріалознавство та стоматологічне обладнання

Кафедра ортопедичної стоматології

Відповідальний за впровадження: доц. Росоловська С.О.

Одним з найактуальніших напрямків розвитку сучасної стоматології є вдосконалення матеріалів та методик виготовлення ортопедичних конструкцій, а також підвищення ефективності ортопедичного лікування. Розробка та впровадження нових стоматологічних та зуботехнічних матеріалів є важливим фактором розвитку сучасної ортопедичної стоматології, оскільки зумовлює підвищення рівня якості виготовленої конструкції.
Розвиток сучасного стоматологічного матеріалознавства, а саме, розробка та виробництво конструкційних і допоміжних матеріалів, що дають можливість забезпечити зростаючі вимоги до естетичних норм ортопедичних конструкцій, забезпечує підвищення їх клініко-функціональної ефективності, естетичності та терміну експлуатації.
Сьогодні, стоматологічне матеріалознавство є одним із найбільш динамічним за розвитком напрямком стоматології. Щороку, на стоматологічний ринок в Україні та світі виводиться велика кількість інноваційних продуктів, котрі стають широко вживаними в щоденній клінічній практиці.
Тому, основною метою вивчення курсу за вибором «Матеріалознавство та стоматологічне обладнання» є поглиблення знань студентів стосовно сучасного обладнання, матеріалів та технологій, що застосовуються в ортопедичній стоматології.