Skip to content

ВІТАЄМО В ДЕКАНАТІ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ І. Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО МОЗ УКРАЇНИ

Запрошуємо до навчання на медичному факультеті, де проводиться підготовка професіоналів у галузі охорони здоров’я зі спеціальностей «Медицина», «Фізична терапія, ерготерапія» та «Громадське здоров’я».

На факультеті можна здобути освітній ступінь магістра медицини, стати сучасним лікарем, який здатний застосовувати набуті знання, уміння та навички і вирішувати усі завдання в галузі охорони здоров’я. Обравши цю спеціальність на нашому факультеті, ви зможете всесторонньо реалізувати себе у навчанні, науці, розвинути особисті інтереси, здобути затребувану і благородну професію, а команда висококваліфікованих викладачів і наставників допоможе отримати ґрунтовні знання і обрати майбутню спеціалізацію. Ми навчимо вас актуальним  методикам досліджень, обстеження та лікування на найновішому навчальному обладнанні, забезпечимо комфортними умовами підготовки, сучасними дидактичними матеріалами, належною практикою в усіх закладах охорони здоров’я Тернополя та зарубіжних країн-партнерів. Медицина чекає на вас!

Підготовка бакалавра та магістра з Фізичної терапії (Терапії та реабілітації) – важливий напрямок роботи медичного факультету. Ми формуємо спеціалістів-реабілітологів для широкого спектру закладів охорони здоров’я України. На факультеті створено умови для набуття знань та умінь на всіх етапах реабілітації: проводити  обстеження, тестування, визначати функціональний стан та рівень фізичного розвитку особи, складати індивідуальну програму реабілітації, розробляти та впроваджувати комплекс заходів і рекомендацій, спрямованих на поліпшення діяльності організму, організовувати дослідження у фізичній терапії, пропагувати здоровий спосіб життя, відновлювати стан здоров’я організму. Вас навчатимуть досвідчені викладачі, реабілітологи-практики, які поділяться усіма знаннями і навичками,  допоможуть обрати майбутню вузьку сферу професійної діяльності і протягом усього навчання дбатимуть також про стан вашого особистого здоров’я!

Підготовка магістра з Громадського здоров’я – новий напрям роботи факультету. Навчання спрямоване на формування необхідних компетенцій управлінця-аналітика, спеціаліста у галузі громадського здоров’я. Цикл вибіркових дисциплін дозволить створити індивідуальну освітню траєкторію, здобути знання і навички, актуальні саме для вас. Ми подбаємо про те, щоб ви були здатними розв’язувати складні завдання і проблеми у сфері збереження здоров’я населення на територіальному, регіональному та національному рівнях, уміли комплексно оцінювати  та моніторити стан здоров’я населення, довкілля, визначати і формулювати детермінанти розвитку інфекційних та неінфекційних захворювань, розробляти та реалізовувати  програми і стратегії громадського здоров’я. Для забезпечення цих завдань з вами працюватимуть викладачі-епідеміологи, статистики, гігієністи, провідні працівники закладів та управлінь охорони здоров’я різних рівнів.

· НАШ КОЛЕКТИВ ·

nimble_asset_Лихацький

ЛИХАЦЬКИЙ
Петро Григорович

доктор біологічних наук, професор
декан медичного факультету

nimble_asset_КУЧЕР

КУЧЕР
Світлана Вікторівна

кандидат медичних наук, доцент
заступник декана по 1-2 курсах спеціальності “Медицина”

nimble_asset_СОПЕЛЬ

СОПЕЛЬ
Ольга Миколаївна

кандидат медичних наук, доцент
заступник декана по 1-4 курсах спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” та 3 курсу спеціальності “Медицина”

nimble_asset_МИКОЛЕНКО

МИКОЛЕНКО
Анна Захарівна

кандидат медичних наук, доцент
заступник декана по 4 -5 курсах спеціальності “Медицина”

nimble_asset_СМАЧИЛО

СМАЧИЛО
Ірина Володимирівна

кандидат медичних наук, доцент
заступник декана по 6 курсу спеціальності “Медицина”

nimble_asset_Драч

ДРАЧ
Ігор Дмитрович

кандидат філологічних наук, доцент
заступник декана

nimble_asset_EmbeddedImage-9

ФІРА
Анна Степанівна

старший інспектор деканату
відповідальна за 1 курс

nimble_asset_БОДНАР

БОДНАР
Василина Андріївна

старший інспектор деканату
відповідальна за 2 курс

nimble_asset_НАУМЕНКО

НАУМЕНКО
Руслана Іванівна

старший інспектор деканату
відповідальна за 3 курс

nimble_asset_БОРОДАЙ

БОРОДАЙ
Марія Іванівна

старший інспектор деканату
відповідальна за 4 курс

nimble_asset_ЗАРЕМБА

ЗАРЕМБА
Наталя Богданівна

старший інспектор деканату
відповідальна за 5 курс

nimble_asset_МАКСИМОВА

МАКСИМОВА
Віра Михайлівна

старший інспектор деканату
відповідальна за 6 курс

nimble_asset_ДЕДЬО

ДЕДЬО 
Лілія Борисівна

старший інспектор деканату