Ювіляри червня

3 червня відзначила ювілейний день народження старша інспекторка ННІ медсестринства ТНМУ Ольга Йосифівна ГУНЧАК

Вельмишановна Ольго Йосифівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як досвідчену методистку, виховательку студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваша професійна та громадська діяльність відзначені грамотами й подяками адміністрації університету.

Ваші порядність, працелюбність, людяність, жіночність, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування молодими колегами та студентами.

Бажаємо Вам, вельмишановна Ольго Йосифівно, мирного неба, доброго здоров’я, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Хай здоров’я, щастя і достаток

Огортають Вас, як липи цвіт,

Хай малює доля з буднів свято,

А Господь дарує ще багато літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


7 червня відзначає ювілейний день народження доцентка кафедри неврології ТНМУ Зоя Василівна САЛІЙ

Вельмишановна Зоє Василівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після 4-х років практичної лікарської роботи успішно пройшли 33-літній трудовий шлях клінічної ординаторки, аспірантки, асистентки, доцентки кафедри неврології.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відому науковицю, висококваліфіковану клініцистку-невропатологиню, досвідчену педагогиню й виховательку студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, людяність, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Зою Василівно, мирного неба, успіхів у роботі, міцного здоров’я, великого людського щастя, наснаги, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, здійснення всіх задумів і сподівань.

Хай стелиться життя розмаєм

І хилить щастя повен цвіт,

Ми від душі для Вас бажаєм

Здоров’я міцного і многая літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


9 червня відзначатиме 70-ий день народження завідувач кафедри терапії і сімейної медицини ФПО ТНМУ професор Мар’ян Васильович ГРЕБЕНИК

Вельмишановний Мар’яне Васильовичу!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після 13 років практичної лікарської роботи, успішно пройшли 34-літній трудовий шлях асистента, доцента кафедри факультетської терапії, кафедри внутрішньої медицини, а останніми роками – завідувача кафедри терапії та сімейної медицини факультету післядипломної освіти.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відомого в Україні вченого, висококваліфікованого клініциста-терапевта, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, інтелігентність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Мар’яне Васильовичу, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Бажаємо щастя, здоров’я і сили,

Щоб довгі літа плечей не схилили,

Щоб спокій і мир панували на світі,

Щоб радість знайшли Ви в онуках і дітях!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


11 червня відзначатиме ювілейний день народження заступниця головного бухгалтера ТНМУ Наталія Миколаївна ВЕРБОВА

Вельмишановна Наталіє Миколаївно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Після здобутого досвіду роботи на виробництві у стінах університету Ви успішно пройшли шлях бухгалтерки, а останніми роками – незмінної заступниці головного бухгалтера ТНМУ.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових та громадських обов’язків.

Ваші порядність, жіночність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування молодими колегами.

Бажаємо Вам, вельмишановна Наталіє Миколаївно, мирного неба, міцного здоров’я, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


12 червня відзначатиме 60-ий день народження доцент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією ТНМУ Юрій Сергійович СМОРЩОК

Вельмишановний Юрію Сергійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 60-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після трьох років практичної лікарської роботи, успішно пройшли понад 33-літній трудовий шлях аспіранта, асистента, доцента кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як висококваліфікованого клініциста-ортопеда-травматолога, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців та викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Юрію Сергійовичу, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

60 – не привід для печалі,

60 – це зрілість золота.

Хай до ста, а, може, ще і далі

Йдуть не оглядаючись літа.

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


13 червня відзначила ювілейний день народження старша лаборантка кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків ТНМУ Любов Броніславівна ДОВГАНЬ

Вельмишановна Любове Броніславівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, людяність, жіночність, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування молодими колегами та студентами.

Бажаємо Вам, вельмишановна Любове Броніславівно, мирного неба, доброго здоров’я, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Хай оминають Вас тривоги,

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла й радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


17 червня відзначила ювілейний день народження старша інспекторка деканату медичного факультету ТНМУ Віра Михайлівна МАКСИМОВА

Вельмишановна Віро Михайлівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви успішно пройшли понад 50-літній трудовий шлях: спочатку секретарки-машиністки, інспекторки навчального відділу, а останніми роками – старшої інспекторки одного з найважливіших підрозділів – деканату медичного факультету.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових та громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування студентами та молодими колегами.

Бажаємо Вам, вельмишановна Віро Михайлівно, мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у Вашій благородній роботі, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Тож не старійте і не знайте

В житті ні смутку, ані бід,

У серці молодість плекайте,

Живіть до ста щасливих літ!

Ректорат та профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


22 червня відзначатиме ювілейний день народження завідувачка кафедри медичної біології ТНМУ, професорка Лариса Ярославівна ФЕДОНЮК

Вельмишановна Ларисо Ярославівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

У стінах університету Ви з відзнакою здобули вищу медичну освіту та звання магістра за спеціальністю «Терапія», успішно пройшли 27-літній трудовий шлях асистентки, доцентки, професорки спочатку в Буковинському державному медичному університеті, а останні 13 років – професорки та завідувачки кафедри медичної біології Тернопільського національного медичного університету ім. Івана Горбачевського.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одну з талановитих випускниць четвертого покоління, відомої в Україні та за її межами науковиці, досвідченої педагогині та виховательки студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Активною є Ваша громадська діяльність, зокрема, як експертки Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації цілої низки міжнародних науково-дослідних проєктів, членкині редакційної ради трьох фахових наукових журналів України, рецензентки наукового журналу «Wiadomosci Lekarskie» (м. Варшава, Польща) та багатьох інших проєктів.

Ваша професійна та громадська діяльність відзначені почесними грамотами Чернівецької та Тернопільської обласної ради, подяками Тернопільського міського голови та ректора університету.

Ваша порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Ларисо Ярославівно, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових здобутків у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного, щасливого життя.

Хай сміється доля, мов калина в лузі,

У родиннім колі, серед вірних друзів.

Хай крокують поруч вірність і кохання,

Хай здійсняться мрії й усі бажання!

Ректорат та профком ТНМУ імені Івана Горбачевського