«MISERICORDIA» – загальноуніверситетський волонтерський рух у ТДМУ

Доброю традицією нашого університету є проведення різних благодійних акцій. З ініціативи доцента кафедри філософії та суспільних дисциплін Кадобного Тараса Богдановича та студентів організовано загально університетський волонтерський рух – «MISERICORDIA», який ставить перед собою завдання сприяти розвитку сфери охорони здоров’я, наприклад, щодо популяризації фізичної культури, здорового способу життя, соціальної допомоги хворим, самотнім, літнім та іншим людям, які через фізичні, матеріальні чи інші обмеження потребують соціальної підтримки. Наша благочинна діяльність покликана гуртувати українських та іноземних студентів. Просимо усіх небайдужих підтримувати наші благодійні акції, які проводитимуться у нашому університеті й надалі.