Skip to content

Одним із найважливіших індикаторів розвитку суспільства є освіта. Саме вона дає змогу молодій людині знайти своє місце у житті, що відповідатиме її характеру, здібностям та уподобанням.

Фармацевт – це фахівець, який має вищу фармацевтичну освіту, добре розуміється на лікарських засобах та знає про них все: від джерел одержання субстанцій лікарських речовин до використання препаратів у медичній практиці при відповідних захворюваннях.

Основним плюсом професії фармацевта є можливість реалізації в багатьох сферах діяльності. Так, вони потрібні в аптеках, дослідницьких лабораторіях, медичних установах, на виробництві лікарських засобів тощо. Крім цього, фармацевти можуть бути сполучною ланкою між постачальниками препаратів та аптечними закладами (медичні/фармацевтичні представники компаній-виробників, у тому числі, закордонних). І даний перелік можна продовжувати.

Протягом останніх 10-ти років фармацевтична галузь України переживала непрості часи. Але на сьогодні цей сектор економіки отримує все більше позитивних відгуків. Фармацію недаремно вважають гордістю України, оскільки це одна з небагатьох галузей, яка наблизилась до міжнародних стандартів.

Обравши ТНМУ імені І. Я. Горбачевського МОЗ України для набуття вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, Ви не тільки отримаєте ґрунтовні та сучасні знання, вміння і навички за різними напрямками фармацевтичної науки, але й зможете себе реалізувати як особистість у численних творчих, спортивних, наукових колективах університету, долучитись до волонтерської діяльності.

· НАШ КОЛЕКТИВ ·

КОРОБКО
Дмитро Борисович

кандидат фармацевтичних наук, доцент
декан фармацевтичного факультету

БЕРДЕЙ
Ігор Іванович

кандидат фармацевтичних наук, доцент
заступник декана фармацевтичного факультету

ШИНКЕЛЕВИЧ
Тетяна Миколаївна

методист деканату

БЕГА
Тетяна Володимирівна

старший інспектор деканату

КОЗІЦКА
Руслана Петрівна

старший інспектор деканату