Науковці без кордонів:  дослідницький грант 

Науковці без кордонів (SWB) — це проєкт, розроблений Центром Девіса Гарвардського університету у співпраці з Американськими радами з міжнародної освіти. Проєкт підтримується грантом від Корпорації Карнегі (Нью Йорк),  Carnegie Corporation of New York.

SWB пропонує індивідуальні дослідницькі гранти для українських науковців, які постраждали від війни. Право на отримання грантів мають науковці, що перебувають в Україні. Сума кожного індивідуального гранту становить 3000 доларів США. Гранти будуть присуджені на 2024-2025 навчальний рік, з половиною виплати у жовтні 2024 року та другою половиною у лютому 2025 року.

Кандидати можуть заповнювати форму як англійською, так і українською мовами; однак, англійська мова є пріоритетнішою Зверніть увагу, що резюме та дослідницький план мають бути англійською мовою.

Зверніть увагу, що всі відповіді мають бути подані до  31 липня 2024 року. Відповіді, отримані після цього терміну, не розглядатимуться. Ми цінуємо вашу своєчасну співпрацю, щоб забезпечити можливість без затримок перейти до наступних етапів проєкту.

Деталі за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7G9cvEyjDh3W8Gv-N71TgB7ON0SDQgT0tivGHIP-PztNdRA/viewform

Якщо у вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся до координатора проєкту Тетяни Бамбулек (tbambuleac@americancouncils.org).

Прокрутка до верху