Центр симуляційного навчання ТНМУ отримав манекени від благодійників Ганновера

Нещодавно до центру симуляційного навчання Тернопільського національного медичного університету друзі з Ганновера Мартін Скотт (Dr. Martin Schott) та Дірк Хане (Dr. Dirk Hahne) передали манекен Laerdal Resusci Junior QCPR з RJ QCPR Airway Head Upgrade Kit.

Жартома: сім’я манекенів ТНМУ поповнилася хлопчиком, якого назвали Мартін.

Мартін Скотт (Dr. Martin Schott) та Дірк Хане (Dr. Dirk Hahne) заснували благодійну організацію Medizinische Hilfe fiir die Ukraine (https://www.betterplace.org/en/projects/128009-medical-aid-for-ukraine) та на постійній основі допомагають лікарням Львова, Києва та організаціям у Миколаєві. ТНМУ неодноразово отримував від них розхідні матеріали та засоби медичного призначення для центру симуляційного навчання та манекени Mama Natalie та Neo Natalie.

Подарунок надзвичайно цінний для нас та допоможе якісно навчати практичним навичкам студентів-медиків, парамедиків та для курсантів. Здійснення реанімаційних заходів для дітей – навичка, яка потрібна майбутнім фахівцям медичного профілю в професійній діяльності. Вміння робити серцево-легеневу реанімацію, інтубувати дитину дасть можливість підвищити шанси на виживання в критичні хвилини реанімації дитини.

Щиро дякуємо нашим благодійникам!