Лікування карієсу та його ускладнень

У стоматологічному відділі проводиться весь спектр лікувальних маніпуляцій з приводу карієсу зубів та його ускладнень. Поширеність карієсу серед населення України перевищує 90% (за високої інтенсивності цього патологічного процесу). Прогресування карієсу спричинює виникненню пульпіту і періодонтиту, що впливає на загальний рівень здоров’я та працездатності населення. Ускладнення, що виникають при лікуванні карієсу, потребують подальшого складного ендодонтичного лікування. Несвоєчасне лікування карієсу та його ускладнень призводить до можливого розвитку низки патологічних процесів у кістках і м’яких тканинах щелепно-лицевої ділянки: абсцесів, одонтогенних періоститів, остеомієліту, флегмон, лімфаденітів тощо. Один лише перелік цих патологічних процесів свідчить про необхідність ретельної діагностики, важливість своєчасної профілактики та лікування карієсу зубів, що дає змогу запобігти розвитку ускладнень.

До процедури

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ВІДДІЛ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ КЛІНІКИ