Skip to content

Виховна робота інституту медико-біологічних проблем

Національно-патріотичне виховання спрямоване на формування у молодого покоління національної свідомості, любові до України, турботи про благо українського народу, вміння цивілізованим шляхом відстоювати права й свободи громадян, сприяти громадянському миру та злагоді в суспільстві. Важливе місце в роботі інституту медико-біологічних проблем належить виховній роботі викладачів та формування саме цих якостей серед студентської молоді. З метою формування високої національної самосвідомості студентської молоді викладачі інституту медико-біологічних проблем проводять бесіди, круглі столи, зі студентами кураторських груп активно долучаються до загально-університетських заходів. Студенти разом із кураторами груп кафедр інституту займаються волонтерською та благодійною діяльністю, відвідують художні виставки, театр, музеї, зокрема, політичних в’язнів і репресованих.

Студенти І курсу медичного факультету  під час eкскурсії  у “Музеї-Садибі Івана Яковича Горбачевського” у с. Зарубинці 


Студенти кураторської групи під час екскурсії у музеї політв’язнів


Екскурсія підземеллям Архикатедрального Собору


Студенти кураторських груп
в День єднання взяли участь у патріотичному заході та провели виховну годину.

Студенти під час написання радіодиктанту 9 листопада,
присвяченого Дню української писемності та мови

Студенти разом з кураторами відвідують концерти та театральні вистави.

Курси домедичної допомоги для цивільних в умовах воєнного стану, що проводиться кафедраою фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

Студенти кураторських груп активно долучаються до виготовлення окопних свічок для ЗСУ та беруть участь в тренінгах по наданню першої невідкладної допомоги.


Студенти кураторських груп беруть участь у благодійних акціях по збору коштів для дітей гематологічного відділення: розмальовують футболки у рамках проекту “Скринька хоробрості”.

Тривалий час Україна мужньо протистоїть повномасштабному вторгненню російської армії. Бойові дії потребують максимального забезпечення, як матеріального, так і технічного, тому потреби наших захисників у підтримці зростають. Прагнення до змін, бажання робити добрі справи спонукало працівників інституту активно долучатися до волонтерської роботи та допомоги ЗСУ.

Асистентка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Катерина МИНДЗІВ від початку війни в України є волонтером ГО «Десантно-козацький рій». За представленням наказного отамана Тернопільського крайового коша УКА генерал-Хоружого УКА Володимира МОСЕЙКА нагороджена Катерина МИНДЗІВ відзнакою «Українська Берегиня» від Всеукраїнського об’єднання «Країна».


Грамотою Тернопільської обласної ради нагороджено Попович Дарію Володимирівну «За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки української держави, активну благодійну і гуманістичну діяльність та з нагоди Дня медичного працівника».


Асистент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Оксана Яворська, розпорядженням міського голови від 31.01.22 №9-Н нагороджена знаком міського голови Сергія Надала за активну участь в роботі громадської організації “Інститут дослідження національної спадщини”.


Викладачі кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я разом зі студентами кураторських груп приєдналися до заходу організованого іноземними студентами нашого університету “INTERNATIONAL STUDENTS NIGHT AWARDS”.

Студенти -іноземці беруть участь в флешмобі до національних свят Холі та Іду.

Участь студентів -іноземців у проекті «Афро-фотогалерея» та флешмобі до Дня вишиванки.

25-ий легкоатлетичний пробіг навколо ставу «Тернопільська Озеряна – 2021», який був започаткований ще у 1997 році та став невід’ємною частиною життя масажної індустрії Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.