ТНМУ отримав УЗД апарати для навчальних цілей

УЗД апарати для Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 8 квітня 2022 року передали представники Німецько-українського товариства «Рейн-Некар», яке є надійним партнером України у гуманітарній галузі. Їх доставлено за сприяння Посольства України в Федеративній Республіці Німеччина.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда наголосив, що «отримане обладнання буде використане в Тернопільському медичному університеті для навчання студентів. Один з апаратів буде встановлено в центрі стимуляційного навчання, інший – на кафедрі фізіології, де студенти вивчають основи ультразвукової діагностики. Третій апарат передадуть кафедрі гінекології з метою освоєння студентами навичок обстеження пацієнтів жіночої статі за допомогою УЗД. Ми вдячні німецько-українському товариству та Тернопільській обласній раді за підтримку і сприяння у розвитку медичної освіти».