Курси

Для лікарів

Розширені реанімаційні заходи у дорослих

Розширені реанімаційні заходи – це курс для осіб, що мають медичну освіту: члени реанімаційних бригад, медичні працівники служби екстреної медичної допомоги. В рамках цього курсу розглядаються причини зупинки серця, виявлення та розпізнавання осіб, яким загрожує зупинка серця, проведення розширених реанімаційних заходів.

Чому ви навчитесь після курсу:

  • Покрокові дії при виявленні критичного стану постраждалого та профілактика подальшого дій щодо нього. 
  • Послідовність дій щодо забезпечення прохідності дихальних шляхів.
  • Проведення аналізу газів крові постраждалого.
  • Відпрацювання дій алгоритму ABCDE.
  • Детальний моніторинг та діагностика порушень ритму, ЕКГ в 12-ти підведеннях у постраждалого.
  • Дії при (СЛР) серцево-легеневій реанімації та покрокове використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED) на манекені.
  • Навички роботи в складі реанімаційної бригади в якості члена та лідера групи. Виїзд бригади на місце надзвичайної ситуації.
  • Огляд та вивчення постреанімаціної допомоги.
  • Навички зупинки кровообігу в особливих випадках. 
  • Сертифікований інструктор перед тим, як розпочати всі практичні кроки курсу, обов’язково надає теоретичні знання з вище згаданих навичок.

ILS (IMMEDIATE LIFE SUPPORT)

Невідкладні реанімаційні заходи у дорослих – це навчальний мультидисциплінарний курс для осіб з медичною освітою: середній медичний персонал. В рамках навчання розглядаються питання та відпрацьовуються практичні навички з надання реанімаційних заходів дорослим. Курс спрямований на засвоєння навичок ABCDE підходу в обстеженні пацієнта та наданні реанімаційних заходів. Чому ви навчитесь після курсу: - Послідовність дій щодо забезпечення прохідності дихальних шляхів. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводяться до автоматизму.

Для всіх

BLS (BASIC LIFE SUPPORT)

Базові реанімаційні заходи у дорослих – це навчальний курс для осіб які зобов’язані надавати домедичну допомогу людині у невідкладному стані (відповідно до ст. 12 Закону України про ЕМД): рятувальники аварійно-рятувальних служб, працівники державної пожежної охорони, поліцейські, фармацевтичні працівники, провідники пасажирських вагонів, бортпровідники, та інші особи які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги). Також навчальний курс можуть пройти громадяни, які зацікавлені в отриманні нижче вказаних навичок.