Головна

НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС “ЧЕРВОНА КАЛИНА” ТЕРНОПIЛЬСЬКОГО НАЦІОНЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. І.Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО

  

         Відкриття навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» відбулося 29 серпня 2003 року. Kомплекс складається з 3-х великих корпусів, серед яких 1 адмiнiстративний, 2 спальнi та 4 окремі будиночки по 3-4 кiмнати. На території навчально-оздоровчого комплексу, який займає близько 10-ти гектарів площі, розташовується конгрес-центр, готель, комплекс харчування, профілакторій в якому щорічно оздоровлюються 20% студентів, викладачів та працівників Тернопільського національного медичного університету для оздоровлення є всі необхідні процедури, а саме: масаж, підводний масаж,  фізіотерапія, душ-сауна, спортивні тренажери та спортивний майданчик. 

       Конгрес-центр НОК «Червона калина» став незмінним місцем проведення щорічних нарад і круглих столів за участю керівників управління освіти МОЗ України, начальників навчальних відділів, проректорів та деканів вищих навчальних закладів України та зарубіжжя. За час існування навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» було проведено понад 1000 науково-практичних конференцій, нарад, зустрічей які принесли вирішення багатьох важливих питань та проблем нашого суспільства.

       Конгрес-центр може здійснювати усі організаційні заходи, спрямовані на підготовку і проведення наукових форумів за побажанням замовників: зустріч гостей, їх реєстрація і забезпечення транспортом; підготовка залів засідань; демонстрація презентацій та інших унаочнень; виділення площі й обладнання для виставок; належні побутові умови; розважальні програми, екскурсії. Кафе, ресторан і камінний зал залишать добру згадку про галицьку кухню. За бажанням гостей організовуються банкети з вишуканими стравами і цікавою музично-розважальною программою, а архітектурне вирішення і дизайн приміщень конгрес-центру створюють ділову атмосферу під час наукових засідань, конференцій, диспутів, семінарів. Успішній роботі сприяє наявність усього необхідного обладнання для технічного забезпечення доповідей і проведення виставок. Навчально-оздоровчий комплекс «Червона калина» вже давно став візитною карткою та гордістю нашого університету.

       Навчально-оздоровчий комплекс «Червона калина» є спортивно-фізкультурною базою для активного  відпочинку який включає в себе тенісний корт для настільного тенісу, тенісний корд для великого тенісу, волейбольне та футбольні поля, спортивні майданчики, бадмiнтон, більярд та відкритий басейн. Крім цього на території навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» розташований: ботанічний сад, який оголошений об’єктом природно-заповідного фонду у якому понад 300 плодових дерев які щорічно пригощають своїх гостей та відвідувачів смачними плодами, яблуні, груші, вишні, черешні, абрикосів, а також вирощуються лікарські рослини для навчання та досліджень, овочі та зернові культури для годівлі тварин із зоокутка.

       Неповторний лісовий ландшафт, створює невимушену атмосферу для роздумів та відпочинку а зоокуточок в якому знаходяться: кролики, овечки, в’єтнамські поросята, декоративна птиця та європейські косулі дає нагоду тісно поспілкуватися з дикою природою.

       Адміністрація та обслуговуючий персонал забезпечить теплий прийом та невимушену атмосферу для відвідувачів та гостей нашого навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» .