Координатор та Генеральний менеджер: Поморський медичний університет в Щеціні, Польща, проректор з наукових питань – професор PHD, MhD Єжи Самоховець
Партнерство:
– Технологічний університет Кіпру, Кіпр, Лімасол
– Університет Ново Место, Словенія
– Університет прикладних наук Остфалії, Німеччина
– Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ УКраїни
Мета та завдання проекту:
Напрями діяльності за проектом:
Початкові дії включатимуть участь в інтеграційних зустрічах, спрямованих на підготовку ґрунту для початку співпраці між членами консорціуму шляхом створення сильної, підтримуючої, залученої команди, обговорення практичних аспектів співпраці, встановлення спільного бачення щодо реалізації 2-го та 3-го робочих пакетів, а також забезпечення узгодженості окремих дій та їх сумісності.
Результатом стане розробка всеосяжного посібника для сучасної, цікавої культурної освіти, заснованої на обізнаності, співчутті, чутливості та компетентності. У результаті діяльності посібник у паперовій версії буде розповсюджений серед медичних університетів у 6 європейських країнах, таким чином підвищуючи обізнаність про можливість використання електронної версії посібника (e-book) та аудіокниги.
Розробка освітньої платформи (доступної також у мобільній формі), що містить комплекси вправ для активної мультикультурної освіти в груповій та індивідуальній формах, поділені на 5 частин, що відповідають главам підручника.
Розробка мобільного додатку як посібника для вчителів мультикультурної освіти, що дозволяє впроваджувати сучасні методи викладання, включаючи поради, теми для обговорення та додаткові питання.
Створення “Людської бібліотеки” – інтерв’ю з представниками стигматизованих або дискримінованих груп, включаючи особистий досвід спілкування з медичними працівниками, а також очікування та ідеї щодо рішень.
Дослідження MultiCultiMed (Буде проведено два цикли наукових досліджень. Основною метою першого циклу буде діагностика ситуації з культурними компетенціями серед студентів медичних та медико-санітарних наук по всій Європі. Основною метою другого циклу буде діагностика емоційно-психологічного функціонування групи осіб, які були змушені вимушено змінити місце проживання через військові дії, що тривають у країні їхнього походження по всій Європі )
Очікувані результати проекту:
Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України
Федорців Ольга Євгенівна, д.мед.н, професор, професор кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією
Контакти:
тел: +38 0352 527854; +38 067 7476719;
e-адреса: