ІІІ традиційний шаховий онлайн-турнір «Chess spring 2021 Arena»

1 квітня 2021 року відбувся ІІІ традиційний шаховий онлайн-турнір «Chess spring 2021 Arena». У цих спортивних змаганнях взяли участь 29 осіб. Це на 7 учасників більше, ніж попереднього разу, що свідчить про популяризацію шахів серед студентів Тернопільського національного медичного університету. Упродовж 90 хвилин змагань було зіграно 127 партій та зроблено 7713 ходи. За кожну перемогу в шаховій партії учасник отримував 2 бали, за нічию – 1, за поразку – 0.

Місця переможців розподілились таким чином:

– перше місце посів Олександр Іванюк (ММ-507),

– друге місце –Якимчук Михайло (інтерн-стоматолог),

– третє місце вдалося здобути студенту другого курсу факультету іноземних студентів – Muhammad Talha (ІМ 230).

Вітаємо переможців турніру «Chess spring 2021 Arena». Нагородження цінними призами відбудеться після завершення карантину. А поки що бажаємо усім учасникам успіхів та наснаги в удосконаленні шахової майстерності.